Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pizza Bronowice

Zostań koneserem pizzy tak jak my i zamawiaj pizzę! W Mega Pizzy otrzymasz pizzę, która jest wytworzona z najlepszej jakości składników. Wszystkie produkty są oryginalne i starannie wyselekcjonowane. Po to, aby smak pizzy był wyśmienity. W naszej pizzerii pełnia smaku idzie w parze z dobrą i szybką organizacją. Dlatego też oferujemy szybki dowóz dań z naszej pizzerii. Dowozimy również na dzielnicę Bronowice w Krakowie. Do każdej pizzy wkładamy wiele serca, czego nie znajdziesz w innych lokalach. Dzięki temu cieszymy się ogromną popularnością i dobrymi opiniami.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAMÓW ONLINE

 

Nasza strefa dowóz obejmuje między innymi Bronowice, gdzie zamówisz pizzę z dostawą. Nasi kucharze i dostawcy czekają na Twoje zamówienie. Nie czekaj dłużej, sprawdź nasze menu i zaspokój głód doskonałej jakości pizzą! Serdecznie zapraszamy do zamawiania telefonicznie. Pamiętaj, że przez naszą stronę internetową zamówisz dosłownie paroma kliknięciami. Dzięki temu oszczędzisz czas, a wygodnie zapłacisz gotówką, kartą lub BLIKiem. 

 

Pizzeria Bronowice — zamów online z dowozem

Mega Pizza to restauracja mieszcząca się w Krakowie przy ulicy Litewskiej 13. Na Krakowskim rynku działamy od 2001 roku. Nasza kuchnia proponuje doskonałej jakości pizzę w trzech rozmiarach w wielu opcjach do wyboru. Nasi kucharze proponują najlepsze smaki, jakich możesz tylko spróbować. Szczególnie polecaną pizzą jest "mega pizza" oraz "dracula". 
Uważamy, że najważniejszych składnikiem pizzy jest ciasto. Dlatego też używamy jedynie najlepszych składników i dbamy o to, aby ciasto było idealnie wyrośnięte. Oprócz pizzy zjesz u nas burgery, sałatki czy drobne przekąski. Wszystkie te dania tworzymy w naszej kuchni od podstaw i nie używamy do tego gotowców! Nie stosujemy również polepszaczy smaku lub sztucznych składników. Dlatego też cieszymy się bardzo dobrymi opiniami od naszych klientów!

Zapraszamy do zamawiania online lub telefonicznie pod numerami 12 631 30 10 lub 12 633 24 19 oraz 534 194 313.